Haberler

Milliyet Emlak Kapanıyor mu? Milliyet Emlaktan Faaliyetlerini Durdurma Kararı

Milliyet Emlak Kapanıyor mu? Milliyet Emlaktan Faaliyetlerini Durdurma Kararı

Milliyetemlak.com’un Kurumsal kullanıcılarına gönderdiği eposta’yı siz değerli okuyucularımız ile  aşağıda paylaşıyoruz. Gün içinde çözüm merkezindeki temsilcilerle de yapmış olduğumuz telefon görüşmesi neticesinde birinci ağızdan; Faliyetlerini durdurma ve Yayın değişikliğine gideceğini ifade ettiler. Bundan böyle Milliyet Emlak portalında gayrimenkul ilanlarına yer verilmeyecek. Ve artık tamamen reklam tabanlı emlak sektörüne yönelik hizmet veren bir içerik portalına dönüşecek. Alınan bu karar tüm dikkatleri diğer emlak portallarına çevirmeye yol açtı.

İşte geçtiğimiz günlerde Milliyet Emlak’ın tüm üyelerine göndermiş olduğu epostayı alıntı yaparak siz değerli okuyucularımıza aktarıyoruz.

Değerli iş ortaklarımız;
Şirketimizin bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin ilk emlak sitesi olan www.milliyetemlak.com ‘un iş modelinin ve faaliyet alanının değiştirilmesine karar verilmiştir.

01.02.2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, www.milliyetemlak.com , reklam üzerinden gelir elde eden ve emlak sektörüne hizmet veren bir içerik portalı haline dönüştürülecektir.

MilliyetEmlak.com ‘un kurumsal kullanıcılarına gönderdiği mail aşağıda paylaşılmıştır.

Alınan bu karar doğrultusunda 31.01.2019 tarihi itibariyle ‘Kurumsal Üyelik Sözleşmesi’nin 7.2. maddesi uyarınca sözleşmeniz fesih edilecek olup, üyelik kullanım hakkınızın bu tarih itibari ile sonlandırılacağını ve tüm haklarınızın saklı tutulacağını bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

WhatsApp WhatsApp İletişim