Hakkımızda

Hakkımızda

Limon Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

Limon Gayrimenkul, tecrübeli ekibi ve başarılı gayrimenkul yönetimleri ile her geçen gün büyüyen, etik kurallarına saygılı, kaliteli hizmet anlayışını kendisine ilke edinmiş bir kuruluştur. Limon Gayrimenkul, devam eden ve biten projelerinde de sürdürdüğü aynı titiz, güvenilir ve müşteri odaklı hizmetleri ile tekrar tekrar geri dönen bir müşteri portföyüne sahip olmuş, bu kazanımları sayesinde gayrimenkul yatırım danışmanlığı konusunda giderek uzmanlaşmıştır. Sektörde faaliyet gösteren diğer saygın gayrimenkul firmaları ile de işbirliği yaparak genişlettiği portföyünden bugün bütün gayrimenkul ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilecek kapasiteye erişmiştir. Gayrimenkul sektöründe sürdürdüğü çalışmalardan elde ettiği maddi kazanımlarını da yine sektöre yatırım yaparak değerlendiren şirketimiz, kaynaklarını yeni projeler üslenerek kendini büyütmek amaçlı kullanmayı misyon edinmiştir. Limon Gayrimenkul, müşterilerine olabilecek en nitelikli hizmeti vermek için titizlikle oluşturduğu ekibi ile tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınız olarak yanınızda olmaya devam edecektir.

Alım-Satım Aracılık Hizmetleri

Gayrimenkullerinizi en doğru fiyattan pazara çıkmasını sağlayarak, doğru pazarlama planı ve hedef kitle çalışması ile en uygun süre ve fiyattan satılmasını/alım yapılmasını sağlıyoruz. Amacımız güven içerisinde Alıcı ve Satıcı taraflar için Adil Piyasa şartlarında maksimum hizmet kalitesi sunmaktır.

Kiralama Aracılık Hizmetleri

Genel gayrimenkul piyasasında konut-işyeri-arazi v.b. tüm gayrimenkullerin kiralanmasında aracılık etmek bir başka deyişle kiraya veren ile kiracı yada her ikisinin birden müşavirliğini yürütmektir. Bu hizmet kategorisinde hizmet bedellerimiz kira konusu gayrimenkulün 1 yıllık kira bedeli üzerinden hesaplanmak üzere uygulanmaktadır.

Kentsel Dönüşüm ve Riskli Yapı Tespiti Hizmetleri

Kentsel Dönüşüm ve Riskli Yapı Tespiti alanında Çevre ve Şehircilik Bakanlığından resmi lisanslı olan Arslan Mühendislik ve Falez Mühendislik, kentsel dönüşüm kapsamında 2000’in üzerinde riskli yapı tespiti raporuna imza atarak Marmara Bölgesinde bu sürecin öncü firmalarından biri olarak değerlendirilmeye hak kazanmıştır. Piyasadaki en uygun fiyatlarla 6306 sayılı Kentsel Dönüşüm Yasası kapsamında riskli yapı tespiti raporlama hizmetleri vermekteyiz. Grup fizibiliteden projelendirmeye ve danışmanlık ile proje yönetimi hizmetlerinde profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir. Hedefimiz güçlü finansal yapı, deneyim ve bilgi birikiminden aldığımız destek ile gelişimin öncüsü olarak, müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini gözeterek ürettiğimiz projelerde yüksek yaşam kalitesinin yanında yalınlık, dayanıklılık, kültürel öğelerimizi de koruyarak yaşam standartlarını yükseltmek ve çevre değerlerini geliştirmektir. Prensiplerimiz: Kentin dönüşümünde öncü, Yasalara ve mevzuata uygun, Ulusal ve uluslararası yönetmelik ve normların geçerli olduğu, Özgün, Uzman mühendislerin yönetiminde, İleri teknoloji çözümleri uygulanmış, Açık ve anlaşılır, Amaç ve hedeflerine ulaşmış, Bilgi ve güvenliği sağlanmış, Müşteri talepleri karşılanmış, Geri bildirim ve raporlaması yapılmış, Uygulanabilir, Zamanında teslim edilmiş projelere imza atmak prensiplerimizdir.

WhatsApp WhatsApp İletişim